1 1
Si te pergatisim koktej me coca cola dhe rum – cuba libre

Shpernda ne kanalet e tua social

Or you can just copy and share this url

Si te pergatisim koktej me coca cola dhe rum – cuba libre

Udhezime

Ne kete recete do te shohim si te pergatisim nje koktej shume te thjeshte dhe freskues ne keto dite te nxehta vere. Koktej me coca-cola dhe rum i cili eshte i njohur me emrin Cuba Libre, u perket kategorise se long drinks, dhe ka si baze rumin dhe pijen coca-cola, emri i kesaj pije e ka origninen nga vendi ne te cilin eshte pergatitur per here te pare i cili eshte Kuba. Kjo pije eshte alkolike dhe nuk duhet ne asnje menyre te perdoret tek femijet.

Laura

Laura

para
Si te pergatisim pije freskuese me fruta
pas
Miser ne barbecue ne stil Meksikan

Shkruaj pershtypjen tende