0 0

Si te pergatisim pije freskuese me fruta

Udhezime

Ky artikull nuk eshte nje recete gatimi, por nje recete per e cila shpjegon si te pergatisim pije freskuese me fruta. Ju mund te kombinoni frutat qe keni ne shtepite tuaja, por une ne kete pije kam perdorur portokalle, luleshtrydhe dhe pjeshk.

Laura

Laura

para
Si te pergatisim pije te ngrohte me vere Vin Brulè
pas
Si te pergatisim koktej me coca cola dhe rum – cuba libre

Shkruaj pershtypjen tende