si te gatuajme pica - Arkivi i plote

Si te gatuajme pica margerita.

Si te gatuajme pica margerita

Receta e pices Margerita e ka prejardhjen nga Napoli bashke me picen Marinara. Perberesit qe i hidhen siper jane domate, mocarel dhe borzilok qe presantojne ngjyrat e flamurit italian. Veshtiresia e gatimit te pices eshte brumi i bazes se pices. Le te …